foto1
1
foto1
2
foto1
3
foto1
4
foto1
5
Tel. +421 43 539 77 01
zs@zshladovka.edu.sk

ZŠ s MŠ Hladovka

027 13 Hladovka 238

Materská škola

Fotogaléria

Prihlásenie

Kto je prítomný?

Práve tu je 50 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Trieda 6. A - v šk roku: 2015/2016

Tomáš Brnušák
Marián Buš
Klára Chovančáková
Alexandra Chreneková
Patrik Jančo
Veronika Korčeková
Dávid Krátky
Marián Kubica
Milan Kurňava
Barbora Masláková
Matúš Pajunk
Terézia Šikyňová
Vanesa Šimalová
Dušan Šprlák
Michaela Tarčoňová
Dávid Trojan

 

Trieda 6. B - v šk roku: 2015/2016

Dávid Bugaj
Silvester Duda
Maroš Dulka
Ema Dulková
René Mário Hrkeľ
Ronald Hruštinec
Maroš Chovančák
Viktória Jablonská
Tomáš Oklapek
Beáta Šikyňová
Andrea Šprláková
Karin Šprláková
Marek Trojan
Tatiana Trojanová

Trieda 7. A - v šk roku: 2015/2016

Soňa Branická
Mário Brnušák
Radka Bušová
Maroš Cyrul
Tomáš Cyrul
Viktória Harmatová
Žaneta Hubjaková
Bernadeta Hutlasová
Andrej Chovančák
Adriána Chovančáková
Andrea Machunková
Patrik Oklapek
Dominik Pačil
Olívia Samuhelová
Dušan Šikyňa
Andrea Šimalová
Matúš Šprlák
Bernadeta Šprláková
Andrej Šuvada
Marián Vlčák

Trieda 7. B - v šk roku: 2015/2016

Jakub Greštiak
Soňa Grofčíková
Richard Harmata
Ján Chovančák
Lucia Kalisová
Daniela Kovaliková
Dominik Lonek
Patrícia Mientusová
Damián Palider
Matúš Šikyňa
Šimon Šikyňa
Branislav Šprlák
Ivana Šprláková
Kristína Šprláková
Lenka Šprláková
Lýdia Šprlová
Jozef Ťapaj
Tatiana Tješová

 

Trieda 8. A - v šk roku: 2015/2016

Kristína Beľová    
Patrik Brnušák    
Dominika Brnušáková    
Tibor Buš    
Timotej Buš    
Tatiana Bušová    
Jakub Hubjak    
Klaudia Chovančáková    
Daniel Jančo   
Denisa Planietová    
Dávid Sekereš    
Natália Šikyňová    
Tomáš Šimala    
Erika Šinálová    
Erik Šprlák    
Šimon Šustek    
Dominik Trojan

Trieda 8. B
- v šk roku: 2015/2016

Gabriel Buš    
Radoslav Hrobár    
Lucia Chovančáková    
Klaudia Jančová    
Andrej Kubica    
Zlatica Kubicová    
Veronika Masláková    
Simona Ogielová    
Dominik Škvarek    
Miriam Šprláková    
Lukáš Števuliak    
Filip Trojan    
Libor Zurvalec
Kuľkovský Dávid
Šuvada Matúš

 

Trieda 9. A - 2015/2016

Bonk Gregor
Brnušák Andrej
Buš Marek
Cyrulová Martina
Dudová Dominika
Gallasová Simona
Gallasová Nikola
Gonšor Adam
Greštiaková Martina
Hubjak Pavol
Chovančák Jakub
Chovančák Matúš
Kalis Lukáš
Kendralová Klaudia
Olešová Natália
Šikyňová Katarína
Šimalová Lívia
Šprlák Lukáš
Maroš Hubjak


Trieda 9. B - 2016/2017

Betušťáková Alexandra
Branický Dominík
Červeňová Daniela
Jozef Hlina
Kovaliková Mária
Maslák Patrik
Paľa Martin
Planietová Aneta
Samuhelová Viktória
Šikyňová Kristína
Škrabek Michal
Škrabeková Kristína
Škvarek Branislav
Šprlák Mário
Šprlák Dávid
Šprláková Barbora
Šprláková Nikola

Trieda 9. A - 2015/2016

Brnušáková Karina
Dudová Lenka
Harmatová Kristína
Hutlasová Magdaléna
Jančová Veronika
Kalis Jozef
Kubica Tomáš
Kubicová Veronika
Kukuc Adam
Maslák Roman
Šikyňová Sandra
Škvarek Roman
Šprlák Jakub
Šumylová Valéria
Šuvada Miloš
Trojan Roman
Trojanová Lucia

Trieda 9. B - 2015/2016

Brnušáková Lucia
Harmata Matúš
Harmatová Magdaléna stránka 2
Chovančák Barbora
Chovančák Benjamín
Jablonská Rebeka
Kendrala Dávid
Kendralová Karolína
Kukucová Tatiana
Maslák Milan
Masláková Mária
Paliderová Deborah
Šikyňová Zuzana
Šimala Dominik
Šinálová Annamária
Šprláková Žaneta


Trieda 9. A - 2014/2015

Brnušáková    Ivana
Cyrul    Matúš
Chovančák    Juliana
Kalis    Šimon
Kalisová    Lenka
Kubica    Šimon
Kukuc    Filip
Kulich    Andrej
Masláková    Judita
Novarová    Lucia
Pačilová    Veronika
Petrák    Denis
Šikyňa    Lukáš
Šikyňová    Andrea
Šimaľová    Klaudia
Škrabeková    Žaneta
Šprlák    Jakub
Šprlák    Peter

Trieda 9. B - 2014/2015

Bušová    Romana
Červeňová    Katarína
Gonšor    Peter
Harmata    Adam
Harmatová    Rebeka
Hubjaková    Mária
Hurhot    Ján
Chovančáková   Jana
Chovančáková   Nina
Jašová    Monika
Masláková    Sára
Mientusová    Andrea
Škrabek    Marcel
Škvarek    Matúš
Šustek    Dávid
Zurvalec    Erik

 

Trieda 9. A - 2013/2014

Bušová    Simona
Červeňová    Terézia
Djobeková    Martina
Greštiak    Šimon
Grofčíková    Nikola
Harmata    Adrián
Hutlas    Filip
Oleš    Adam
Šprlák    Jaroslav
Šprláková    Janka
Šprlová    Natália
Trojan    Daniel
Trojan    Tomáš
Trojanová    Andrea
Trojanová    Janka

Trieda 9. B - 2013/2014

Betušťáková    Eva
Bonková    Ivana
Bušová    Zdenka
Grofčík    Adam
Jančo    Kristián
Mientusová    Dominika
Oklapková    Patrícia
Pavčo    Andrej
Planieta    Dávid
Šikyňa    Lukáš
Šikyňová    Eva
Škvarek    Jozef
Šprlák    Ján
Števuliaková  Ľubomíra
Šumylová    Jana
Šustek    Matúš
Šuvadová    Andrea

    

Aktuálne video

Naposledy pridané video


Privítajme starkých v škole, 16.11.2018


Jesenná slávnosť, 24.10. 2018



Zlatica Kubicová, finále celoslovenského kola speváckej súťaže Slávik Slovenska 2018, III. kategória - 2. miesto, Bratislava 28. 6. 2018


Zlatica Kubicová, krajské kolo Slávik Slovenska, Žilina, III. kat. 6. 6. 2018


Zlatica Kubicová, Matičný sláviček, III. kat. 15. 5. 2018


Viktória Harmatová, Matičný sláviček, III. kat. 15. 5. 2018


Matičný sláviček, III. kategória, 15. 5. 2018


Matičný sláviček, II. kategória, 15. 5. 2018


Ingrid Šprláková, Matičný sláviček, I. kat., 15. 5. 2018


Klaudia, Bušová, Matičný sláviček, I. kat., 15. 5. 2018


Slávik Slovenska, I. kat., 7. 5. 2018

 
Slávik Slovenska, II. kat., 7. 5. 2018